Spēka trenažieris Bison-1M

Jūs esat viena soļa attālumā no tā, lai atklātu sev jaunu, īpaši efektīvu līdzeklis, kurš ļaus Jums ievērojami uzlabot sportiskos rādītājus 3 mēnešu laikā.


Informācija par trenažieri:

 

„Bison-1" palīdzēs Jums būtiski pavairot roku, ķermeņa spēku, palielināt spēka izturību, uzlabot sirds-asinsvadu sistēmas darbību. Tas ir vienkārši nepieciešams sportistiem, kuri nodarbojas ar spēka veidiem (zinātnieki aprēķinājuši, ka spēcīgs satvēriens ļauj palielināt darba svarus par 5%- 8%), spēka struktūru darbiniekiem, kā arī visiem tiem, kuri uztur sevi formā un negrib izskatīties vāji.

„Bison-1M" ir unikāla konstrukcija, kas to atšķir no citiem trenažieriem uz labo pusi, un konkrēti:

Visas šīs priekšrocības, plus trenažiera nelielais svars un izmēri, padara „Bison-1M" par uzticamu Jūsu draugu un palīgu ceļā uz spēka, skaistuma un veselības pasauli.

 


Trenažiera sastāvdaļas un raksturojošie dati:

Trenažieris ietver sevī sfērisku locīklu mehānismu, kas sastāv no uzmavas un balona, kurš ir izvietots iekšpus viņas. Pēdējais ar stieņa palīdzību ciets savienots ar rumbu, savukārt ciets saistīta ar cilindra kloķi.

 1. Uzmava
 2. Lode
 3. Tapa
 4. Rumba
 5. Cilindriskais rokturis
 6. Adāmadata
 7. Gredzenveida kloķis
 8. Fiksators (skava)
 9. Gredzenveida kloķis
 10. Serdenis
 11. Cilindriskais rokturis
 12. Frikcijas elements
 13. Pretuzgrieznis
 14. Apstādinoša skava

                            

 


Видео комплексы упражнений:

Trenažiera Pasūtījuma forma!

Lūgums aizpildīt visas pasūtījuma formas ailes.

Soma priekš trenažiera "Bison-1M".

Cena: € 15.00 (bez piegādes)

Paldies, Jūsu pasūtījums nosūtīts!
Pasūtījums nav nosūtīts, lūgums mēģiniet vēlāk!

Trenažieru dubultgarantija

Garantija #1

Ja Jūs 30 dienu laikā no trenažiera saņemšanas brīža nejutīsiet nekādu efektu to lietojot, vai arī tas Jums vienkārši neiiepatiksies, vienkārši uzrakstiet man uz e-pastu, mēs saskaņosim dažas detaļas, Jūs atgriezīsiet trenažieri, un saņemsiet savu naudu atpakaļ.

Garantija #2

Ja 1,5 gada laikā no trenažiera saņemšanas brīža Jūs konstatēsiet jebkādu defektu, tad remonts vai detaļas nomaiņa tiek veikta par brīvu.

Kāpēc mēs dodam tieši šādu garantiju?

Mēs patiešām esam pilnīgi pārliecināti par pārdodamās preces kvalitāti, kā arī par to, ka, ja Jūs trenēsieties ar to vismaz 15 - 20 minūtes dienā, tad sasniegsiet lieliskus rezultātus.