Spēka trenažieris Bison-2

Trenažieris “Bison-2” paredzēts spēka attīstīšanai un uzturēšanai, kā arī roku un ķermeņa muskuļu izturības attīstīšanai.


Informācija par trenažieri:

Saglabājot visas trenažiera „Bison-1M" priekšrocības (skat. rakstu augstāk), jaunā trenažiera „Bison-2" konstruktori ir gājuši vēl tālāk, piešķirot savam „lolojumam" papildus iespējas, un ļaujot tiem, kas darbojas uz trenažieriem, sasniegt tā saucamo sinerģisma efektu, kad to kombinētā iedarbība sniedz daudz lielāku rezultātu par to, kas tiek iegūts, izmantojot katru trenažieri atsevišķi.

„Bison-2" gredzenveida rokturi var izpildīt kustības dažādos virzienos ar neierobežotu amplitūdu. Tā tiek izkopts locītavu kustīgums, kas jau pats par sevi ir veselīgi, bet tas, savukārt, ļauj sasniegt muskuļu maksimālo saraušanos, kas ir ļoti svarīgi to spēka un formas attīstībai.

Bez tam, nodarbojoties ar „Bison-2", Jūs varat iekļaut savā arsenālā ne tikai dinamiskus, bet arī izometriskus vingrinājumus, kad vienas rokas attīstītā piepūle, ir vienāda ar otras rokas radīto piepūli. Šiem vingrinājumiem ārkārtīgu nozīmi pievērsa izcilais spēkavīrs Aleksandrs Ivana dēls Zass (Samsons), kurš izcēlās ar milzīgu spēku.

Masīvie gala rokturi palīdzēs Jums attīstīt pirkstu stingrumu un satvēriena spēku līdz tādai pakāpei, ka, iespējams, pateicoties regulārām nodarbēm, Jūs spēsiet sasiet mezglu no 200 milimetru naglām, bet tas, starp citu, ir trenažieru „Bison-1M" un „Bison-2" firmas zīme!

 


 

Trenažiera tehniskā informācija un sastāvdaļas:

Trenažieris ietver sevī sfērisku locīklu mehānismu, kas sastāv no uzmavas un balona, kurš ir izvietots iekšpus viņas. Pēdējais ar stieņa palīdzību ciets savienots ar rumbu, savukārt ciets saistīta ar cilindra kloķi.

 1. Uzmava
 2. Lode
 3. Tapa
 4. Rumba
 5. Cilindriskais rokturis
 6. Adāmadata
 7. Gredzenveida kloķis
 8. Fiksators (skava)
 9. Gredzenveida kloķis
 10. Serdenis
 11. Cilindriskais rokturis
 12. Frikcijas elements
 13. Pretuzgrieznis
 14. Apstādinoša skava

Trenažiera Pasūtījuma forma!

Lūgums aizpildīt visas pasūtījuma formas ailes.

Spēka trenažieris "Bison-2"

Cena: € 95.00 (bez piegādes)

Paldies, Jūsu pasūtījums nosūtīts!
Pasūtījums nav nosūtīts, lūgums mēģiniet vēlāk!

Trenažieru dubultgarantija

Garantija #1

Ja Jūs 30 dienu laikā no trenažiera saņemšanas brīža nejutīsiet nekādu efektu to lietojot, vai arī tas Jums vienkārši neiiepatiksies, vienkārši uzrakstiet man uz e-pastu, mēs saskaņosim dažas detaļas, Jūs atgriezīsiet trenažieri, un saņemsiet savu naudu atpakaļ.

Garantija #2

Ja 1,5 gada laikā no trenažiera saņemšanas brīža Jūs konstatēsiet jebkādu defektu, tad remonts vai detaļas nomaiņa tiek veikta par brīvu.

Kāpēc mēs dodam tieši šādu garantiju?

Mēs patiešām esam pilnīgi pārliecināti par pārdodamās preces kvalitāti, kā arī par to, ka, ja Jūs trenēsieties ar to vismaz 15 - 20 minūtes dienā, tad sasniegsiet lieliskus rezultātus.