Spēka trenažieris Bison-1MP

Bison-1MP "kantaini rokturi" - tas ir modernizēta versija roku spēka trenažiera Bison-1M. Ipaši noderigs alpīnistiem un tt.


„Bison-1MP” ar kvadrātveida rokturiem:

Unikālo „Bison” sērijas spēka trenažieru ražotāji piedāvā jaunu savu izstrādājumu līniju – speciālo uzdevumu vienību sēriju tiem, kuri jau sasnieguši noteiktus spēka panākumus, nodarbojoties ar bāzes modeļiem: „Bison-1M” un „Bison-2”, un vēlas uzlabot savus turpmākos rezultātus. Šīs sērijas trenažieri ar panākumiem tika izmēģināti vairāku valstu speciālo uzdevumu vienībās un turpina tikt izmantoti personālsastāva treniņiem.

Šis trenažiera modelis paredzēts pieredzējušiem sportistiem, kuriem ir 6-12 mēnešu treniņu pieredze ar trenažieriem „Bison-1M” vai „Bison-1MV” ar „vārpstas” rokturiem. Kvadrātveida rokturi izvirza augstas prasības roku un plecu joslas spēkam, tāpēc īpašu labumu no treniņiem ar šo modeli iegūs tie, kuri nodarbojas ar ārmrestlingu, alpīnismu, parkūru... Trenažieris palīdzēs īsā laikā attīstīt dzelžainu pirkstu tvērienu un spēku.

Trenažiera Pasūtījuma forma!

Lūgums aizpildīt visas pasūtījuma formas ailes.

Spēka trenažieris "Bison-1MP"

Cena: € 115.00 (bez piegādes)

Paldies, Jūsu pasūtījums nosūtīts!
Pasūtījums nav nosūtīts, lūgums mēģiniet vēlāk!

Trenažieru dubultgarantija

Garantija #1

Ja Jūs 30 dienu laikā no trenažiera saņemšanas brīža nejutīsiet nekādu efektu to lietojot, vai arī tas Jums vienkārši neiiepatiksies, vienkārši uzrakstiet man uz e-pastu, mēs saskaņosim dažas detaļas, Jūs atgriezīsiet trenažieri, un saņemsiet savu naudu atpakaļ.

Garantija #2

Ja 1,5 gada laikā no trenažiera saņemšanas brīža Jūs konstatēsiet jebkādu defektu, tad remonts vai detaļas nomaiņa tiek veikta par brīvu.

Kāpēc mēs dodam tieši šādu garantiju?

Mēs patiešām esam pilnīgi pārliecināti par pārdodamās preces kvalitāti, kā arī par to, ka, ja Jūs trenēsieties ar to vismaz 15 - 20 minūtes dienā, tad sasniegsiet lieliskus rezultātus.