Spēka trenažieris Bison-1ML

Papildus uzlabots spēka trenažiera Bison-1M modelis ar gariem rokturiem (spec. sērijā).


„Bison-1ML” ar gariem rokturiem:

Unikālo „Bison” sērijas spēka trenažieru ražotāji piedāvā jaunu savu izstrādājumu līniju – speciālo uzdevumu vienību sēriju tiem, kuri jau sasnieguši noteiktus spēka panākumus, nodarbojoties ar bāzes modeļiem: „Bison-1M” un „Bison-2”, un vēlas uzlabot savus turpmākos rezultātus. Šīs sērijas trenažieri ar panākumiem tika izmēģināti vairāku valstu speciālo uzdevumu vienībās un turpina tikt izmantoti personālsastāva treniņiem.

Šā trenažiera īpatnība, atšķirībā no „Bison-1M” bāzes versijas, ir ievērojami palielinātais rokturu garums un diametrs, kas ļauj paaugstināt treniņu efektivitāti. Šis modelis ieteicams pieredzējušiem sportistiem, kuri vairākus mēnešus regulāri trenējušies ar „Bison-1M” bāzes modeli, ar šiem treniņiem ieliekot spēka bāzi.

Trenažiera Pasūtījuma forma!

Lūgums aizpildīt visas pasūtījuma formas ailes.

Spēka trenažieris "Bison-1ML"

Cena: € 115.00 (bez piegādes)

Paldies, Jūsu pasūtījums nosūtīts!
Pasūtījums nav nosūtīts, lūgums mēģiniet vēlāk!

Trenažieru dubultgarantija

Garantija #1

Ja Jūs 30 dienu laikā no trenažiera saņemšanas brīža nejutīsiet nekādu efektu to lietojot, vai arī tas Jums vienkārši neiiepatiksies, vienkārši uzrakstiet man uz e-pastu, mēs saskaņosim dažas detaļas, Jūs atgriezīsiet trenažieri, un saņemsiet savu naudu atpakaļ.

Garantija #2

Ja 1,5 gada laikā no trenažiera saņemšanas brīža Jūs konstatēsiet jebkādu defektu, tad remonts vai detaļas nomaiņa tiek veikta par brīvu.

Kāpēc mēs dodam tieši šādu garantiju?

Mēs patiešām esam pilnīgi pārliecināti par pārdodamās preces kvalitāti, kā arī par to, ka, ja Jūs trenēsieties ar to vismaz 15 - 20 minūtes dienā, tad sasniegsiet lieliskus rezultātus.