Trenažieris Bison Vibro

Trenažieris "Bison-Vibro", ir paredzēts, lai nodrošinātu veseligo vibrācijas ietekmi uz cilvēka muskuļiem. Kad izmantojat trenažieri pateicoties biežumam un amplitūdas vibrācijas, muskuļi spēj veikt intensīvu darbu bez ievērojamām grūtībam.


„Bison-vibro” trenažieris:

Tiek piedāvāts daudzfunkcionāls trenažieris „Bison-vibro”. Tā lietošanas efektivitāte pamatojas uz muskuļu darbības biomehānisko stimulāciju (BMS), kas tiem, kuri trenējas, ļauj ievērojami palielināt locītavu kustīgumu, uzlabot kustību koordināciju, paātrināt aktivitātes atjaunošanos pēc traumām.

Ērtībai treniņu laikā papildus tiek piedāvāta ierīce trenažiera izvietojuma augstuma regulēšanai.

Trenažiera Pasūtījuma forma!

Lūgums aizpildīt visas pasūtījuma formas ailes.

Trenažieris Bison Vibro

Cena: € 5000.00 (bez piegādes)

Paldies, Jūsu pasūtījums nosūtīts!
Pasūtījums nav nosūtīts, lūgums mēģiniet vēlāk!

Trenažieru dubultgarantija

Garantija #1

Ja Jūs 30 dienu laikā no trenažiera saņemšanas brīža nejutīsiet nekādu efektu to lietojot, vai arī tas Jums vienkārši neiiepatiksies, vienkārši uzrakstiet man uz e-pastu, mēs saskaņosim dažas detaļas, Jūs atgriezīsiet trenažieri, un saņemsiet savu naudu atpakaļ.

Garantija #2

Ja 1,5 gada laikā no trenažiera saņemšanas brīža Jūs konstatēsiet jebkādu defektu, tad remonts vai detaļas nomaiņa tiek veikta par brīvu.

Kāpēc mēs dodam tieši šādu garantiju?

Mēs patiešām esam pilnīgi pārliecināti par pārdodamās preces kvalitāti, kā arī par to, ka, ja Jūs trenēsieties ar to vismaz 15 - 20 minūtes dienā, tad sasniegsiet lieliskus rezultātus.